• м. Львів, вул.Промислова, 27
  • +38 (032) 243-14-59
  • +38 (067) 675-59-62
  • info@yarta.com.ua

Електричні печі

Агрегат опалювальний Інтеркондиціонер Електрична піч Lennox CB29 Теловентилятори Тепломаш

      Перевагою електричної установки є доступність електричної мережі та простота автоматизації системи опалення. При виборі цього джерела тепла слід пам'ятати про велику встановлену потужність електроустановки. Незавжди є можливість підвести потужність 10 кВт і вище до опалювального агрегату. Електроенергія на даний час є одним з найдорожчих ресурсів. Тому слід подбати про заходи з економії, а саме: використання багатотарифного обліку електроенергії та використання альтернативного джерела енергії - теплового насосу. Оптимальний варіант - коли в системі повітряного опалення поєднується тепловий насос з повітряним охолодженням конденсатора з електротенами. Такий тепловий насос більш як в 4 рази дешевший за грунтові ТН, дозволяє до 3,5 раз зменшити споживання електроенергії. Тени в такій системі гарантують роботу системи опалення за будь-яких температур довкілля.

 

 Найпростішим варіантом електричної установки для повітряного опалення є теплова пушка. Коли основними вимогами до системи опалення є мобільність та мінімальний 

бюджет - теплова пушка підходить ідеально.
У такої установки є суттєві недоліки, а саме шум від роботи вентилятора, а також нерівномірність розподілу тепла в приміщенні.

     Позбутися цих недоліків дозволить винесення установки в спеціальне приміщення та встановлення системи повітропроводів для транспортування повітря по приміщенні. Для цього потрібно спеціальна установка - електрична піч, що в собі має канальний вентилятор, електротен, та необхідну систему автоматики. Таку установку можна використовувати для опалення офісів та приватних будинків де вимоги до комфорту мають пріоритетне значення. В такій системі можливе встановлення канального кондиціонера з тепловим насосом, а також використання її в якости припливної системи вентиляції.