• м. Львів, вул.Промислова, 27
 • +38 (032) 243-14-59
 • +38 (067) 675-59-62
 • info@yarta.com.ua

Осушувач повітря

dantherm_dehumidifiers.pdf [5.56 Mb] (cкачиваний: 50) calorex-dehumidifiers.pdf [6.44 Mb] (cкачиваний: 41) neoclima-dehumidifiers.pdf [4.48 Mb] (cкачиваний: 43)

 

Для чого потрібний осушувач повітря?

Системи осушення повітря встановлюються у приміщеннях, де повітря страждає від надмірного виділення вологи внаслідок технологічного процесу. Типові об’єкти для цієї проблеми це: пральні та сушильні камери, криті басейни, теплиці, виробничі приміщення, великі акваріумні магазини, океанаріуми чи просто звичайні житлові чи офісні приміщення зі специфічними вимогами щодо створення мікроклімату. Надлишкове випаровування вологи в середині приміщення неминуче призводить до виходу показника вологості повітря за межі норми, що в свою чергу стає причиною утворення небажаного конденсату на склі та інших глянцевих поверхнях. У деяких випадках утворюється корозія і цвіль, відбувається деформація дерев’яних елементів, що викликає руйнування конструкцій приміщення. В таких випадках Ми радимо Вам скористатись нашими послугами та встановити осушувачі повітря.

 

Класифікація осушувачів повітря:

 

Існує 2 види осушувачів повітря з різними способами осушення: адсорбційний та конденсаційний. Розглянемо ці поняття детальніше:

 • Адсорбційні осушувачі повітря:

В осушувачах повітря адсорбційного типу повітря контактує з речовиною, що поглинає надлишкову вологу. Такі осушувачі можуть швидко поглинати вологу, але й часто  потребують заміни реагента, що є мінусом методу і застосовується тільки при необхідності максимального або оперативного осушення повітря. Використовують адсорбційні висушувачі в чистих приміщеннях, лабораторіях, при високоточному приладобудуванні тощо.

 • Конденсаційні осушувачі повітря:

Частіше використовується при осушенні повітря конденсаційні осушувачі, в яких надлишкова волога виводиться по принципу охолодження повітря до точки температури роси з подальшим нагріванням до початкової температури.

 

Осушення басейнів

 

Найчастіше осушення повітря потребують приватні та громадські басейни. Рекомендуємо вам розглянути основні правила облаштування комфорту відвідувачів, які слід врахувати на стадії проектування приміщення:

 

 • необхідно, щоб температура повітря була на 2-3 градуси вища від температури води в басейні
 • відсутність протягу в зоні постійного перебування людей
 • бажана відносна вологість має коливатись в межах 55-60%
 • забезпечити постійну циркуляцію повітря для попередження конденсації вологи на поверхнях

 


 


Потрібно розуміти, що процес випаровування вологи з поверхні води можна лише звести до мінімуму, але ніяк не припинити, але при певних заходах можна добитись оптимальної вологості навіть у найскладніших випадках. В нагоді стане використання систем вентиляції, осушення повітря чи комплексний варіант вентиляції + осушення. Також корисним буде додаткове встановлення систем кондиціювання. Кожен випадок індивідуальний і все залежить від об’єму повітря в середині

 приміщення та площі поверхні басейну.

 

Способи осушення басейнів:

 • Осушення місцевими осушувачами повітря
 • Осушення системою припливно-витяжної вентиляції з вмонтованою систему осушення повітря

Компанія «ЯрТа» рекомендує Вам звертатись за консультаціями до наших фахівців на будь-яких стадіях будівництва приміщень, скористайтесь послугою безкоштовного виїзду спеціаліста на об’єкт, що дозволить Нам краще подбати про усі ваші потреби з осушення басейнів чи інших приміщень… Звертайтесь до нас за телефонами (032) 243 14 59 та (067) 675 59 62, будем раді вашому дзвінку.