• м. Львів, вул.Промислова, 27
 • +38 (032) 243-14-59
 • +38 (067) 675-59-62
 • info@yarta.com.ua

Система вентиляції

Виготовлення повітропроводів

Стаття із журналу БудЕксперт

Що таке система вентиляції?

Системи вентиляції (Тернопіль, Львів) здійснюють обмін повітря в середині приміщення з метою усунення надлишків теплоти, шкідливих речовин, запахів, вологи для створення оптимальних якісних показників внутрішнього повітря.

У багатьох наших клієнтів поняття вентиляції приватного будинку часто асоціюється з простою витяжкою, але встановлення навіть потужного вентилятора, – є недостатнім, щоб забезпечити якісну вентиляцію повітря. Проста витяжка буде виводити з приміщення старе повітря, на місце якого з вулиці через щілини буде поступати необроблене зовнішнє повітря, створюючи протяги, дискомфорт та перепади температури. Це особливо відчутно стане в холодну пору року. Тому щоб досягнути комфорту та не витрачати кошти марно, необхідно залучити фахівців що забезпечать професійний монтаж систем вентиляції, правильно спроектують та налаштують її.

Для повного контролю за параметрами середовища ми рекомендуємо використовувати вентиляційні установки з рекуператором, кондиціонером. Також не зайвою буде система зволоження повітря. Для повного комфорту категорично необхідно обробляти вхідне повітря, регулюючи його якість, чистоту, температуру, вологість. Такий контроль можна здійснювати лише з допомогою централізованої системи подачі та обробки припливного повітря. Рекуперація повітря в таких установках використовуються для повторного використання енергії витяжного повітря, економлячи таким чином на нагріві зовнішнього повітря.

Необхідний професійний підхід до встановлення системи вентиляції Тернопіль, Львів!

При проектуванні систем вентиляції приватного будинку, офісу або іншого приміщення, компанія «ЯрТа» рекомендує звертатись лише до сертифікованих спеціалістів, які зможуть кваліфіковано розрахувати та створити проект, вибрати оптимальне обладнання, швидко і та якісно здійснити монтаж чи інтегрувати або вдосконалити вентиляцію в уже діючій системі. Наша фірма використовує обладнання лише перевірених зарубіжних та українських виробників, що на наших теренах під назвами Remak, VBW-clima, Systemair, Asys, Інтеркондиціонер, Ventrex, Вентс тощо.

Також ми являємося сертифікованим монтажним партнером вищенаведених виробників та обслуговуємо вентиляційні системи приватних будинків та офісів Тернопіль, Львів згідно сервісного договору, тому завжди і в повній мірі відповідаємо за якість та надійність роботи наших систем, надаємо оперативне сервісне обслуговування.

Також у нас є власна майстерня для створення прямокутних трубопроводів, що дозволяє нам максимально оперативно реагувати на всі поставлені задачі, здійснюючи монтаж обладнання в найкоротші строки.

Слід зазначити, що ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі ціни на обладнання для системи вентиляції та кондиціювання, оскільки працюємо напряму з виробниками вентиляційного обладнання.

При проектуванні систем вентиляції приватного будинку чи офіса рекомендуємо її поєднати з системи повітряного опалення. Комплексні рішення дозволять заощадити кошти при будівництві, та якісно підвищити комфорт в приміщеннях. Завдяки такому поєднанню, та інтегрування систем очистки та зволоження повітря, ви покращите умови життєдіяльності, самопочуття і працездатності як вдома так і на роботі.

 • Контроль над припливним повітрям
 • Можливість підтримання заданої температури
 • Відсутність протягів та перепадів температури
 • Очистка повітря
 • Усунення надмірної вологості повітря
 • Системи воложення повітря
 • Можливість розширення функціональності системи додатковими функціями
 • Проектування систем вентиляції відповідно до технологічного процесу, та Ваших побажань.

Звертайтесь до фахівців ПП «ЯрТа» за контактними телефонами (032) 243 14 59 та (067) 675 59 62 за якісною та професійною консультацією, ми готові відповісти на всі ваші запитання.