• м. Львів, вул.Промислова, 27
  • +38 (032) 243-14-59
  • +38 (067) 675-59-62
  • info@yarta.com.ua

Твердопаливні теплогенератори

Теплогенератор Дракон Д-100П Теплогенератори ТГУ
     Сьогодні через високу вартість газу та електроенергії, особливо для підпримств, велику популярність здобуло використання твердого палива для опалювальних установок. В кожному регіоні України знайдеться по декілька виробників, котрі виробляють котли на тверде паливо, крім того, деяке обладнання завозиться з-за кордону.

     Найбільша перевага твердопаливних повітронагрівачів полягає у низькій вартості палива. На сьогодні дрова - це найдешевше джерело енергії. Ще одна перевага такого способу опалення - можливість майже повної автономії системи опалення від зовнішніх мереж. Для роботи твердопаливного теплогенератора достатньо подати струм до вентилятора з мережі. Слід зауважити, що для роботи установки для нагріву повітря не потрібні додаткові прилади такі як насоси, запірна та регулювальна арматура, буферні ємкості тощо, завдяки чому вартість встановлення теплогенератора значно нижча за встановлення водогрійного котла на твердому паливі.

     Основними проблемами, котрі виникають при виборі обладнання на твердому паливі є: габаритність котлоагрегата, необхідність виділення місця для складування сезонного запасу дров, необхідність постійного нагляду персоналом за котлом, низька якість палива доступна на ринку, що значно знижує ефективність роботи твердопаливного теплогенератора, а також негативний вплив на довкілля.

     Досвід показує, що для приватних будинків найкращий спосіб використання тепла горіння дров - спалювання їх в камінах та подачі тепла через систему повітряного опалення, як додаткове джерело тепла. Завдяки цьому знижується витрата газу для переходу на нижчі ліміти, досягається максимальна комфортність експлуатації системи. Система повітряного опалення твердопаливними теплогенераторами без використання інших теплоносіїв найкраще підходить для виробничих майстерень, складів та ангарів, де є можливість виділення окремого приміщення для встановлення обладнання.