• м. Львів, вул.Промислова, 27
  • +38 (032) 243-14-59
  • +38 (067) 675-59-62
  • info@yarta.com.ua

Водяні тепловентилятори

Системи опалення з використанням тепловентиляторів широко використовуються в Україні для опалення приміщень різного призначення. Коли котельня вже збудована, теплоносій (переважно нагріта вода) доступний в необхідних кількостях система опалення з застосуванням тепловентиляторів – найкраще рішення. Така система має можливість автоматичного підтримання заданої температури, завдяки встановленню недорогої автоматики.

Водяні тепловентилятори

При будівництві приватних будинків використовуються тепловентилятори канального типу. Винесення вентилятора в технічне приміщення, дозволяє уникнути шуму в житлових кімнатах. Установка складається з вентиляторного блоку канального типу, що дозволяє транспортувати повітря системою повітропроводів, водяного теплообмінника, фільтра та блоку керування. До теплообмінника необхідно підвести теплоносій від водогрійного котла. В такій системі поєднуються всі переваги повітряного опалення (вентиляція, кондиціювання, зволоження, очищення) з перевагами водяного опалення (гаряче водопостачання, теплі підлоги). Обладнання для таких систем сертифіковане в Україні – виробництва фірми Lennox (США).

Мінімальні затрати на будівництво системи опалення через відсутність систем повітропроводів є суттєвою перевагою при проектуванні систем опалення нежитлових приміщень. Простий принцип роботи промислового тепловентилятора полягає в подачі теплоносія на теплообмінник від тепломережі та обдуву цього теплообмінника потоком повітря від осьового вентилятора. До недоліків такого способу опалення є шум від роботи вентилятора, оскільки він знаходиться безпосередньо в обслуговуваному приміщенні, та нерівномірність роздачі тепла по периметру приміщення.

Сьогодні на ринку відомі тепловентилятори різних торгових марок, вироблених як в Україні так ї за її межами. ПП "Ярта" співпрацює з такими фірмами як Wolf, GEA, Volcano, Proton, Galetti.