• м. Львів, вул.Промислова, 27
  • +38 (032) 243-14-59
  • +38 (067) 675-59-62
  • info@yarta.com.ua

Зволожувачі повітря

Зволожувачі повітря, як елементи клімат-контролю, відіграють велику роль в системах кондиціювання:

 
Відносна вологість – це вміст вологи в повітрі у відсотках до максимально можливого при певній температурі. Доведено, що найбезпечнішим, з точки зору розмноження бактерій, вірусів, грибків, є рівень вологості від 35 до 50%. В зимовий період цей показник в помешканні значно нижчий за норму. Через низькій вміст вологи в повітрі назовні і нагріванні цього повітря в приміщенні системи опалення- відносна вологість сильно знижується.

 Надмірно сухе повітря в приміщенні може бути не тільки джерелом дискомфорту, але й причиною болі в горлі, проблем зі шкірою та дихальними шляхами, підвищеній чутливості до алергічних подразників. З іншого боку, таке повітря шкодить меблям, що призводить до зморщування, деформації та розтріскування деревини. Коли в домі живе дитина - зволожувач є необхідністю.

Для підтримання відносної вологості повітря в приміщенні в комфортних межах використовують зволожувачі різних типів. Вони бувають переносні та вбудовані в системи повітряного опалення, вентиляції та кондиціювання і спеціального призначення для технологічних потреб. За принципом дії бувають ультразвукові (перетворюють воду на пару з допомогою ультразвуку); парові (випаровують воду нагрівом); контактні (зволоження відбувається за допомогою безпосереднього контакту води з повітрям); та комбіновані.

  Найбільш розповсюдженими є мобільні зволожувачі, котрі мають бачок з водою та  розпилюють вологу довкола себе. Вони дозволяють вирішити проблему в кожній кімнаті за мінімальні кошти.      Існують також канальні зволожувачі, котрі монтуються в системи вентиляції та повітряного опалення і дозволяють компенсувати зниження відносної вологості під час  опалювального сезону в межах будинку чи офісного приміщення.      Сучасні системи зволоження повітря дозволяють також вирішувати складні технологічні завдання забезпечення мікроклімату. 
 

Рекомендуємо переглянути інформацію про осушувачі повітря та очистку повітря, а також нагадаємо, що компанія ПП «ЯрТа» надає цілий спектр послуг з виготовлення, монтажу та обслуговування систем вентиляції та кондиціювання.

                Пропонуємо розглянути базові пропозиції зволожувачів, а якщо виникнуть питання - телефонуйте за номером (032) 243 14 59 чи (067) 675 59 62 для консультацій.

Зволожувач Boneco 7135

* Побутовий мобільний

* Продуктивність - до 8 л. води на день
* Ультразвуковий
* Змінний картридж AG+ для знезараження та пом'якшення води.
boneco-7135.pdf [627.83 Kb] (cкачиваний: 31)
 
Зволожувач Lennox HCWP12

* Канальний для вентсистем

* Продуктивність - до 45 л. води на день
* Розподільча система EguaFlo ™ для оптимального зволоження
* Використовує вентилятор припливно-витяжної установки або газової печі для розподілення зволоженого повітря
humidifier-presentation.pdf [209.35 Kb] (cкачиваний: 102)
 
 

Зволожувач Carel

* Промисловий для спеціальних вимог

* Продуктивність - до 300 л. води на день
carel-ue.pdf [909.58 Kb] (cкачиваний: 69)