Про нас

     Діяльність Приватного підприємства «Ярта» зосереджена в галузі будівництва внутрішніх інженерних мереж та систем забезпечення мікроклімату. Ми пропонуємо комплексні рішення систем опалення, теплопостачання, вентиляції та кондиціювання повітря, каналізації та водовідведення з застосуванням сучасних енергозберігаючих технологій. З поміж всіх напрямків діяльності, у нас накопичився значний досвід з впровадження та експлуатації систем повітряного опалення для приватних будинків, комерційних і промислових об’єктів. Наші фахівці допоможуть Вам на всіх етапах будівництва – починаючи від техніко-економічного обґрунтування, виконання проекту, погодження кошторисної документації, до монтажу системи, виконання пуско-налагоджувальних робіт, гарантійному забезпеченні та сервісному обслуговуванні встановленого обладнання. Виконуємо постійний технічний супровід та консультації з суміжними підрядниками при виконанні робіт на об’єкті.

     З 2006 року ПП «Ярта» працює на ринку кліматичних систем. Найбільшим надбанням нашого підприємства за ці роки став потужний трудовий колектив. На даний час це близько 30 чоловік більшість з яких має профільну вищу освіту. Сьогодні ми – це досвід працівників що з нами від самого початку та молодь з свіжими поглядами та новими ідеями. Наші фахівці постійно вдосконалюються, проходять спеціалізовані тренінги та навчання як в Україні так і за кордоном.

     Найвищою похвалою для нас є те що левова часка наших клієнтів повертається до нас з новими проектами. У нашому порт фоліо є багато великих підприємств та відомих торгових марок. За плечима реалізовано вже понад 1000 проектів різного розміру та складності.

     Завдяки власній майстерні з виробництва повітропроводів, автотранспорту та забезпеченню майстрів інструментом на найвищому рівні виконуємо роботи швидко та якісно. Штатний сертифікований проектант, досвідчені виконроби та фаховий інженерний склад забезпечать вирішення завдань будь якої складності. Імпортери та виробники обладнання довіряють нам, тому все продане та встановлене нами обладнання забезпечується гарантією.

 

Наші клієнти