• м. Львів, вул.Промислова, 27
  • +38 (032) 243-14-59
  • +38 (067) 675-59-62
  • info@yarta.com.ua

Монтаж кондиціонерів Львів

ПП «ЯрТа» вже 10 років професійно виконує встановлення ( монтаж ) кондиціонерів у Львові та по всій Україні

 

          Монтаж кондиціонера та систем кондиціювання –  це достатньо непростий процес, в якому обов’язково має брати участь досвідчений спеціаліст. Компанія «ЯрТа» має у штаті велику кількість сертифікованих спеціалістів, що проходили стажування у країнах США та Канаді, тому ми так впевнено говоримо про якість своїх робіт, не боячись критики від конкурентів.

Недотримання технології монтажу, як мінімум, може призвести до швидкого зносу елементів робочих механізмів кондиціонера, а в деяких випадках навіть до виходу з ладу. У разі несправності кондиціонера, його ремонт або заміна на новий по гарантії можлива лише у випадках, якщо монтажем обладнання займався сертифікований монтажний представник виробників обладнання для кондиціювання, з якими ми офіційно співпрацюємо.

          ПП "Ярта" практикує монтаж кондиціонерів у Львові таких якісних провірених світових брендів, як Tempstar, McQuay, Carrier, Daikin, а також є їх сертифікованим монтажним та гарантійним представником. У випадку, якщо  у клієнта вже є в наявності куплений раніше кондиціонер, - ми, звичайно, теж проводимо монтаж, попередньо перевіривши, чи марка обладнання не входить у наш чорний список неякісних виробників. Також, при бажанні клієнта, ми співпрацюємо зі всіма надійними торговими марками, які представлені в Україні. При купівлі кондиціонера в ПП «ЯрТа» - надаємо повну гарантію на кваліфіковане виконання роботи та відповідно на наше обладнання. У випадках несправностей -  забезпечуємо його ремонт чи заміну. Гарантійний термін роботи кондиціонерів становить в середньому від одного до п'яти років та залежить від виробника. Ми радимо кондиціонери таких торгових марок:

      

 

          Звертайтесь до нас за номером (032) 243 14 59(032) 243 14 59  чи (067) 675 59 62(067) 675 59 62  та скористайтесь безкоштовним викликом спеціаліста для консультацій безпосередньо на місці та для оцінення вартості робіт. Також нагадаємо, що ми проводимо гарантійте та сервісне обслуговування систем кондиціювання та вентиляції. 

 

          Орієнтовна вартість професійного встановлення кондиціонерів:

 

  • настінний кондиціонер на 07-09 kBtu   приблизно 2000 грн;
  • настінний кондиціонер  на   12 kBtu     приблизно 2200 грн;
  • настінний кондиціонер   на   18 kBtu      приблизно 2400 грн;
  • настінний кондиціонер   на  24 kBtu      приблизно 2600 грн;
  • касетний кондиціонер    на  12 kBtu     приблизно 2500 грн;
  • касетний кондиціонер    на  18 kBtu      приблизно 2600 грн;
  • касетний кондиціонер    на  24 kBtu      приблизно 3000 грн;

 

Також пропонуємо Вам ознайомитись зі схемою монтажних  зазорів при встановленні кондиціонера

Монтажні зазори при встановленні (монтажу) настінного кондиціонера