Монтаж кондиціонерів у Львові

Кондиціонер є високотехнологічним обладнанням, для його встановлення необхідно мати відповідну кваліфікацію та спеціалізоване обладнання. Слід пам’ятати, що кондиціонер встановлений з порушенням технології, швидше за все, вийде з ладу при великому навантаженні, переважно у спеку. Професійний монтаж гарантує справну роботу обладнання, дозволить зберегти гарантії на пристрій.

На вартість установки (як і на строк служби) впливає відстань між зовнішнім і внутрішнім блоком вибраного апарата. Вона визначається довжиною міжблочних комунікацій – мідних труб і кабелю. Стандартний розмір траси – 5 м. Врахуйте ще те, що фахівці обов’язково повинні приїхати в приміщення двічі: спочатку, щоб вивчити його, а потім і розташувати вибрану модель. Після чого можна буде не переживати за клімат в будинку і створювати її на свій розсуд самостійно.

Послуги встановлення кондиціонерів

Встановлення кондиціонера – це достатньо складний процес, який обов’язково повинен виконувати досвідчений спеціаліст. ПП “Ярта” вже більше 12 років професійно займається встановленням кондиціонерів будь-якого типу. Наша компанія забезпечує гарантійні зобов’язання на придбані у нас кондиціонери, що встановлені нашими спеціалістами, та надаємо послуги обслуговування кондиціонерів. В разі виникнення проблем з приладом, до вас приїде інженер для визначення несправності та її усунення. Всіма питаннями, що стосуються гарантій та спілкування з сервісним центром відповідних торгових марок обладнання лягають на нашу сервісну службу. Ми не пропонуємо і не встановлюємо кондиціонери низької якості.

Схема монтажу кондиціонера

Монтажні зазори при встановленні настінного кондиціонера:

монтаж кондиціонера

 

Залишились питання?

Напишіть нам, і ми залюбки відповімо Вам на будь-які запитання