• м. Львів, вул.Промислова, 27
 • +38 (032) 243-14-59
 • +38 (067) 675-59-62
 • info@yarta.com.ua

Очистка повітря

Зволожувачі повітря

Фільтр надтонкої очистки НЕРА

Електростатичний фільтр

Для чого потрібна очистка повітря?

У великих містах люди все більше усвідомлюють важливість чистоти повітря, яким вони дихають кожного дня на роботі та вдома. Чистота та якісні показники вхідного повітря відіграють важливу роль в працездатності та самопочутті людей, адже через вихлопні гази, атмосферну пилюку, незадовільну вологість повітря та шкідливі викиди з навколишніх заводів, - стає важче і важче дихати. Такі забруднення оточують нас звідусіль, шкідливо впливають на працездатність та стан здоров’я. Відомо, що людина до 90% часу знаходиться в закритому приміщенні, вдихаючи при цьому у 5 разів шкідливіше повітря ніж на відкритому просторі. У закритому повітрі можна найти не тільки природні небажані компоненти як грибки, бактерії та віруси, але й місцями всю таблицю Менделєєва.

Екологи, в свою чергу, підрахували, що в середньому в великому місті загальний рівень засмічення повітря збільшується більш ніж на мільйон тон різноманітних шкідливих відходів на рік, відповідно на людину припадає як мінімум 100 кілограм, що не може не насторожувати. Таким чином протягом життя всі ми накопичуємо в організмі токсини які нас і вбивають у старості.

Що робити? Як боротись з забруднення повітря? Купити очищувач повітря!

Очистити приміщення від сигаретного диму та інших небажаних запахів, профільтрувати вхідне повітря від шкідливих газів, пилюки і навіть бактерій, спор рослин та грибків допоможе очищувач повітря, який без проблем можна встановити у вашій системі кондиціювання чи вентиляції. Розглянемо основні параметри повітря, які необхідно контролювати для забезпечення комфорту та чистоти повітря у приміщенні:

 • Температура
 • Чистота
 • Вологість
 • Динаміка

Ці показники в найбільшій мірі впливають на життєздатність людини, яка регулярно знаходить в закритому приміщенні. Якщо відхилитись від норми в показниках хоча б одного параметру, - автоматично виникає загроза для стану здоров’я. Але з сучасними технологіями можна без проблем уникнути потенційної загрози. Завдяки комплексу заходів з кондиціювання, вентиляції, повітряного опалення та контролю за чистотою та вологістю повітря, - компанія «ЯрТа» вже понад 10 років створює оптимальний мікро-клімат для усіх своїх клієнтів. Ми працюємо як і з промисловими об’єктами, так і з приватними будинками, квартирами та офісами.

 

Очищення повітря від над дрібних частинок та бактерій

 

Часто виникає потреба фільтрувати повітря від бактерій, дуже дрібних частинок і спор грибків. Компанія «ЯрТа» в таких випадках встановлює фільтр надтонкої очистки HEPA, який профільтровує частинки навіть до 0.3 мікрон. Розглянемо детальніше роботу такого фільтру:

Стадії фільтрації повітря від найдрібніших частинок:

 • Вхідне повітря проходить через пре фільтр, для фільтрації великих частинок;
 • Основний фільтр вилучає з повітря частинки до 0.3 мікрон
 • Додатковий вугільний фільтр нейтралізує небажані запахи та шкідливі пари
 • Додатково можна приєднати до процесу іонізатор повітря

ПП «ЯрТа» рекомендує вам звернутись до наших спеціалістів за консультацією, бажано з виїздом спеціаліста до вам на об’єкт. Дзвоніть за номерами (032) 243 14 59 чи (067) 675 59 62, будем раді Вас почути!