Вентиляція

Без системи вентиляції неможливо уявити жодну з сучасних будівель. Починаючи від невеликих квартир, закінчуючи великими комерційними та промисловими спорудами, системи вентиляції відіграють важливу роль. Різні за типом, розмірами, вартістю – системи призначені забезпечувати процеси життєдіяльності людини свіжим та чистим повітрям, створювати комфортний мікроклімат приміщення.

Ми радимо проектувати системи вентиляції на початкових етапах будівництва, адже ці системи можуть впливати як на архітектурні, так і на технологічні рішення.

Вентиляційні системи

В портфоліо ПП “Ярта” є досвід проектування, монтажу та обслуговування вентиляційних систем для споруд різного призначення, таких як заклади громадського харчування, торгові центри, приватні будинки, промислові виробництва різного спрямування, басейни, приватні будинки та квартири.

Ми пропонуємо комплексні енергоощадні рішення. Системи вентиляції з рекуперацією тепла стали дуже популярними у споживачів, тому виробники пропонують безліч рекуператорів різних конструкцій, в перевагах та недоліках котрих важко розібратися споживачу. Інженери нашого підприємства допоможуть з вибором таких пристроїв.

Наші переваги

  • Власна майстерня з виготовлення повітропроводів
  • Сертифікований інженер-проектувальник
  • Тривала співпраця з відомими компаніями
  • Власні монтажні бригади
  • Енергозбереження та рекуперація.

Нам довіряють

Ми працюємо з вентиляційним обладнанням більшості торгових марок, що представлені в Україні, забезпечуємо їх сервісне та гарантійне обслуговування:

VBW Engineering, Asis, Vents, VTS clima, Systemair, Soler&Palau.

Співпраця

Запрошуємо до співпраці будівельні організації, проектні бюро, архітекторів та виконробів. Виконуємо монтажні роботи на умовах генпідряду чи субпідряду. Виготовляємо повітропроводи прямокутного січення з оцинкованої та неіржавіючої сталі – як для власних потреб, так і на замовлення.

Залишились питання?

Напишіть нам, і ми залюбки відповімо Вам на будь-які запитання