Осушувач повітря для басейнів

У плавальному басейні постійно випаровується велика кількість води. Це призводить до надмірної вологості повітря, яка сприяє утворенню конденсату на вікнах і стінах. З’являється корозія і цвіль, і, як результат, конструкція басейну швидше руйнується. Для запобігання цих явищ використовують промисловий осушувач повітря для басейнів.

Використання осушувачів повітря в басейнах

Особливу увагу при проектуванні системи вентиляції та осушення повітря басейнів треба приділити комфорту відвідувачів. Для цього потрібно дотримуватися таких правил:

  • температура повітря повинна бути на 2-3 градуси вища за температуру води;
  • неприпустимий протяг у зоні перебування людей;
  • відносна вологість має підтримуватися в діапазоні 55-60%;
  • щоб повітря не застоювалось і не пітніли вікна, треба забезпечити достатній повітрообмін.

Повністю уникнути випаровування з поверхні води неможливо, але обмежити його і знизити до оптимального розміру вологість можна за допомогою комплексу заходів:

  • вентиляція;
  • осушення;
  • вентиляція + осушення.

Вибір обладнання залежить від об’єму повітря в приміщенні басейну і площі дзеркала (поверхні) води.

  осушувач Львів

Осушувач повітря для басейнів із вентиляцією

  • Перший спосіб застосовується в тому випадку, коли басейн вже побудований без системи вентиляції. Проходячи через осушувач, повітря віддає вологу і знову повертається в приміщення, а конденсат збирається в ємності або відводиться по дренажу в каналізацію. Одночасно повітря може бути очищене від пилу та інших домішок. Одним з недоліків застосування місцевих осушувачів є те, що вони виділяють тепло, кожен близько 0,3-5 кВт. Зазвичай осушувач повітря застосовується в комплексі з вентиляцією. Застосування осушувачів не вирішує проблеми вентиляції басейнів, так як не видаляє запахів, не забезпечує подачу свіжого повітря для дихання.
  • Другий, більш ефективний, спосіб боротьби з підвищеною вологістю - пристрій системи припливно-витяжної вентиляції з функцією осушення. Цей спосіб заснований на принципі постійного повітрообміну, і осушенні рециркуляційного повітря, тобто заміні відпрацьованого свіжим підготовленим. При цьому видаляються запахи, чого не може забезпечити осушувач повітря, ефективно запобігає конденсація вологи на вікнах і не займається корисна площа басейну. Повітропроводи повинні бути герметичні і теплоізольовані. Якщо є скляна покрівля, необхідно забезпечити її обдув. Струмені припливного повітря не слід направляти на поверхню води. Рухливість повітря у водної поверхні повинна бути мінімальною, так збільшення рухливості призведе до зростання випаровування води, погіршенню можливості регулювання відносної вологості.

Продаж обладнання та встановлення

ПП "Ярта" володіє необхідним досвідом та сертифікатами для продажу і встановлення промислових осушувачів повітря. Уся продукція має необхідні сертифікати якості. Для того, щоб купити осушувач повітря для басейнів, зверніться до нас за детальною інформацією.

Залишились питання?

Напишіть нам, і ми залюбки відповімо Вам на будь-які запитання