15.12.2020

Як перевірити якість монтажу вентиляції в квартирі

Сучасну систему вентиляції в квартирі, повинні проектувати професійні компанії.  Своєчасний огляд і обслуговування вентиляційної системи проводиться тільки фахівцями.  Штучна вентиляція в квартирі – важлива складова нормальної життєдіяльності.  В квартирі повинен бути правильний повітрообмін, який забезпечує сучасна вентиляція і своєчасний догляд.

Як перевірити якість монтажу вентиляції самостійно

Для перевірки витяжної вентиляції, необхідно представляти її пристрій, і знати принцип роботи комплексу витяжних каналів.  Перевірити варто обов’язково, так як при нормальній роботі системи з часом можуть утворитися цвіль і грибок.

 

Самостійна перевірка системи вентиляції:

  • Візуальний огляд системи монтажних з’єднань.
  • Шумові ефекти, посилення звуку двигуна, вібрація і т. д.
  • Закрити і відкрити вікна, для встановлення правильного потоку повітря.
  • Перегляд документації: правильна установка елементів системи, відповідність до вимог техніки безпеки, правильні відстані, відповідність градуси кутів, герметичність і т. д.
  • Перевірка всієї системи через пульт (якщо передбачений), можливість перенастроювання і регулювання всієї вентиляції.

 

При візуальному огляді монтажу вентиляції, легко помітна естетичність всієї конструкції, акуратність проведених робіт.  Вологість в квартирі 40% – максимум 60%, при температурному режимі 18-25 ° С.  Складна багатофункціональна вентиляція вимагає професійного обслуговування.  Проектування і монтаж систем вентиляції повинен проводитися тільки досвідченими майстрами професійної компанії.

 

Контроль над інженером-проектувальником і іншими фахівцями монтажної організації допоможе встановити помилки й неточності проекту.  Щоб уникнути упущень в монтажі вентиляційної конструкції, варто проконтролювати правильну збірку і послідовність установки.  Замовник монтажу вентиляційної витяжки у співпраці з працівниками компанії повинен вирішувати весь поставлений комплекс – задач від затвердження проектних робіт, до запуску вентиляційної системи.  Інші інженерні системи в квартирі, повинні бути в тісній зв’язці з вентиляційним проектом.