14.09.2021

Важливість зволоження повітря в офісних приміщеннях

Працездатність співробітників без зайвих слів залежить від мотивації, концентрації уваги та стану здоров’я. Ідеальну основу для цього може забезпечити здоровий клімат в приміщенні з оптимальною вологістю повітря і при цьому бажано економити енергію. Якщо Ви згідні з даним твердженням, то варто звернутись до нашого підприємства «Ярта» та оцінити наявні пропозиції на сайті https://yarta.com.ua/.

Як це організовується – коротко про технологію зволоження

Система зволоження повітря у приміщенні може організовуватись за різною технологією, але найбільш популярними є такі:

  •  Використання зволожувача-парогенератора при цьому використовується зовнішнє джерело енергії для доведення води до точки кипіння і подачі пари, а для опалення може використовуватись електрика або газ. Отримана пара вводиться до мережу центрального кондиціонера і повністю поглинається повітрям в межах малого простору. За рахунок використання спеціальних насадок «суха» пара рівномірно розподіляється;
  •  Адіабатичні зволожувачі – вони розпиляють очищену воду у вигляді крихітних крапель, які природним чином поглинаються повітрям. Такі зволожувачі споживають значно менше електроенергії, так як не потребують для функціонування багато електроенергії.

Будь-який з цих систем зволоження потребує встановлення блоку керування, завдяки чому користування буде максимально комфортним. А пошук оптимального рішення слід заручитись підтримкою спеціалістів, котрі врахують особливості приміщення, Ваші потреби тощо.

Які переваги для співробітників?

При правильному складі повітря у офісному приміщенні, що стосується також зволоження, кожен співробітник може отримати ряд переваг:

  1.       Зменшення вірогідності передачі вірусу грипу;
  2.       Краще функціонують слизові оболонки;
  3.       Покращення самопочуття;
  4.       Захист від втрати голосу;
  5.       Зниження пилового навантаження у приміщенні;
  6.       Відсутність проблеми зі статичною електрикою;
  7.       Зменшення роздратування очей;

Слід зазначити, що роботодавець також може розраховувати на ряд переваг. Внаслідок покращення самопочуття працівників може буде спостерігати зменшення показників по відсутності по хворобі. Також можна відмітити більш стабільну роботу друкувальної техніки. Та загалом у приміщенні встановлюється більш комфортна атмосфера.