Сервісне обслуговування кондиціонерів у Львові

Кондиціонер, як і будь-який технологічний пристрій, потребує періодичного догляду. Сервісне обслуговування кондиціонера необхідно проводити періодично і вчасно – це забезпечить його ефективну та надійну роботу протягом цілого сезону. Важливо відзначити, що гарантійні зобов’язання зберігаються на обладнання лише за умови проведення періодичного сервісного обслуговування кондиціонування, про що повинна бути зроблена відмітка у гарантійному талоні.

Вартість робіт з разового обслуговування кондиціонерів (в межах м. Львів)

  • Настінного кондиціонера - 550 грн;
  • Касетного кондиціонера - 650 грн;
  • Консольного кондиціонера - 650 грн;
  • Канального кондиціонера - 800 грн.
  • Для корпоративних замовників передбачено суттєві знижки, вартість робіт з врахуванням ПДВ.

Перелік робіт, що відносяться до сервісного обслуговування:

Чому важливо доглядати за кондиціонером?

Часто на стан кондиціонера споживач звертає увагу після його поломки. Як правило, це стається в найнезручніший час – влітку, в розпал спеки. Як завжди, в такий період бракує спеціалістів, сервісна служба реагує повільно, послуги коштують дорого.

Щоб заощадити свої нерви та кошти, а також попередити можливу поломку кондиціонера, необхідно провести його плановий огляд та чистку. Адже кондиціонер, як і автомобіль чи будь – який інший механізм, потребує професійного догляду.

Періодичність робіт з обслуговування кондиціонерів залежить від декількох обставин, серед яких – забрудненість повітря в приміщенні та назовні, інтенсивність використання кліматичного обладнання тощо. Такі роботи необхідно проводити не рідше двох разів на рік – на початку літа та вкінці, коли кондиціонер використовують в режимі опалення. Є випадки, коли обслуговування проводиться щомісяця.

Експлуатація забрудненого кондиціонера впливає на зниження холодильної продуктивності компресора, підвищення витрат на електроенергію, швидкість зношування компресора. Крім того, створюється небезпека перетоку конденсату з внутрішнього блоку та пошкодження стін і обладнання під ним.

Окремо слід звернути увагу на вплив кондиціонера на здоров’я людини. Існує думка, що кондиціонер шкодить здоров’ю людини. Вона має підґрунтя, оскільки при роботі кондиціонерів в режимі охолодження на внутрішньому блоці створюються сприятливі умови для розмноження бактерій. При накопиченні на теплообміннику пилу можливі також і алергічні реакції. Завдання сервісного обслуговування – підтримка кондиціонера в чистоті та його дезінфекція.

Залишились питання?

Напишіть нам, і ми залюбки відповімо Вам на будь-які запитання