Кондиціонування

Сьогодні кондиціонер з предмету розкоші перетворився на необхідність, без якої неможливо уявити сучасне комфортне середовище. За останні роки технологічний прогрес та конкуренція на ринку дозволяє суттєво розширити межі застосування кондиціонерів та знизити їх вартість, тому значно зріс попит на встановлення системи кондиціонування.

Чому обирають нас?

 • Ми гарантуємо своїм покупцям високу якість обладнання та робіт
 • Помірна вартість кондиціонерів на рівні інтернет-магазинів
 • Чіткі терміни поставки та монтажу обладнання
 • Правильний підбір потужності та типу кондиціонера
 • Технічна та сервісна підтримка кваліфікованими інженерами

Нам довіряють!

На все обладнання, придбане у нас та встановлене працівниками ПП “Ярта”, розповсюджується гарантія виробника. Це стало можливим завдяки довготривалій співпраці з багатьма імпортерами, мізерною кількістю поломок обладнання та більш ніж 10-ти річним досвідом співпраці.

Переваги системи кондиціонування повітря

Кондиціонер, крім охолодження влітку, доцільно використовувати і для опалення приміщень, оскільки експлуатаційні витрати на опалення системою кондиціонування вдвічі нижчі за опалення газовими приладами, і в 4 рази нижчі за опалення електротенами.

Новітні розробки дозволяють використовувати кондиціонер при достатньо низьких температурах довкілля, деякі моделі працюють при температурах нижче – 25 °С, що дозволяє використовувати систему кондиціонування замість системи опалення.

В житлових квартирах кондиціонер сьогодні став нормою, а для офісних приміщень, магазинів, торгових центрів, промислових підприємств – це необхідність, без якої неможливо організувати бізнес процеси.

Для чого потрібен кондиціонер?

Разом із встановленням кондиціонера Ви отримаєте:

 • комфортну температуру в приміщенні;
 • підвищення продуктивності праці робітників;
 • збільшення кількості відвідувачів.

Коли необхідно подбати про кондиціонер?

Встановити кондиціонер можна в приміщенні будь-якої будівельної готовності, однак, ми радимо подбати про його монтаж наперед. Щоб Ваша система кондиціювання повітря відповідала всім сучасним вимогам та враховувала всі технологічні особливості процесів, що відбуваються всередині, ми радимо починати з проектування.

Проектування системи кондиціонування

Вихідними даними для проектування системи кондиціювання є:

 • будівельне планування;
 • конструкція та розмір зовнішніх будівельних захищень;
 • технологічні процеси, що будуть відбуватись всередині приміщення.

Проектування дозволить передбачити відповідне місце для встановлення кондиціонера таким чином, щоб потік охолодженого повітря не створював дискомфорту, блок кондиціонера максимально вписувався в інтер’єр, комунікації були сховані в будівельні конструкції.

Залишились питання?

Напишіть нам, і ми залюбки відповімо Вам на будь-які запитання