Встановлення систем кондиціювання у Львові

ПП «Ярта» надає послуги з встановлення систем кондиціювання повітря вже більше 15 років. Ми пропонуємо послуги з встановлення систем кондиціювання як «під ключ» так і в якості субпідрядника. За роки роботи, наші фахівці набули досвіду встановлення системами кондиціювання різних типів та конструкцій. Якісна та надійна робота систем підтверджена довірою постачальників обладнання для кондиціювання багатьох торгових марок представлених на ринку України.

Для підтримання необхідної температури в приміщені, ми використовуємо різні системи кондиціювання. В залежності від поставлених задач та цілей.

Монтаж кондиціонерів у Львові – популярна послуга в будь-який час року. Професійна установка дозволить обладнанню коректно працювати протягом тривалого періоду, а у споживача не виникне проблем з технікою.
У професіоналів є спеціалізовані інструменти, а також методика швидкого монтажу, за рахунок чого незабаром можна буде використовувати кліматичне обладнання. Звертайтеся в нашу компанію, і отримаєте надання послуг на вищому рівні і за приємну вартість.

Встановлення канальних систем кондиціювання

Досить поширені в комерційних приміщеннях. Така система передбачає наявність канального блоку кондиціонера, котрий вмонтований в систему повітропроводів (каналів) по яких транспортується повітря.

Встановлення мульти систем кондиціювання

Обмежені можливості з встановлення зовнішнього обладнання. В таких умовах мульти-спліт система дає можливість для декількох приміщень використати один зовнішній агрегат. Великі мульти-зональні системи мають можливість обслуговувати одним зовнішнім блоком аж до 50 внутрішніх блоків. Такі системи (VRV, VRF) широко застосовуються для готельних комплексів, офісних центрів. В нашому порт фоліо є реалізованими системи провідних брендів – Daikin, Mitsubishi heavi, Cooper&Hunter, Midea, Mitsubishi electric, LG, Electrolux.

Встановлення побутових систем кондиціювання

Дозволяють локально за невеликі вкладення коштів вирішувати проблеми мікроклімату приміщень невеликого розміру. Переважно такі систем базуються на кондиціонерах настінного типу.

 

Правильний монтаж систем кондиціювання забезпечить надійну та ефективну роботу обладнання в майбутньому, тому важливо обрати кваліфікованих монтажників. Роботи з встановлення систем кондиціювання виконуються, як правило, під час внутрішніх будівельно-монтажних робіт паралельно з встановленням інших інженерних систем освітлення, водопостачання, каналізування тощо.

 

 

ОТРИМАЙТЕ ПРОРАХУНОК ПО ВАШОМУ ОБ'ЄКТУ БЕЗКОШТОВНО
Отримати консультацію