02.07.2021

Чому кондиціонер не включається? Причини і способи усунення несправності

Для створення комфортного мікроклімату в приміщенні встановлюють систему кондиціонування. Пристрій дозволяє контролювати параметри температури, очистити повітря. Правильно підібрані моделі здатні пропрацювати тривалий час. Однак, будь-яке обладнання з часом ламається. Щоб уникнути появи несправність, необхідно періодичні проводити технічне обслуговування кондиціонерів. Для цього на будинок запрошують досвідчених фахівців, які знають пристрій агрегату.

Причина несправності

Щоб збільшити період використання агрегату, необхідно проводити обслуговування кондиціонерів. Це краще довірити кваліфікованому майстру, який володіє необхідними знаннями та вміннями. Найчастіше користувачі стикаються з наступними несправностями:

  • Відсутність харчування. Необхідно перевірити, чи вилка в розетку і чи є харчування в самій розетці.
  • Несправність пульта управління. Дані пристосування можуть бути настінними, дротовими, бездротовими і дистанційними. Якщо пульт несправний, необхідно його замінити. Якщо немає напруги, проблему необхідно шукати в проводці або плати внутрішнього блоку установки.
  • На дисплеї помилка на екрані. Деякі виробники запрограмували пристрій так, щоб в разі виявлення дефектів, на дисплеї висвічується певний код. В такому випадку обладнання слід віднести в сервісний центр.
  • Пристрій не вмикається взимку. Деякі агрегати йдуть на захист і не працюють при низькій температурі. В такому випадку можна докупити обладнання, яке дозволить пристрою працювати взимку.
  • Поломка в платі управління. Поширена поломка, яка може виникнути внаслідок згоряння запобіжника або варістора. В такому випадку майстер замінює елемент на новий.

Установка кондиціонерів повинна здійснюватися за всіма правилами. Це допоможе уникнути появи поломок і помилок. З огляду на це майстри не рекомендують займатися монтажем самостійно, краще додому запросити досвідченого майстра. Він допоможе визначитися з моделлю агрегату і встановить його.