27.05.2021

Найкраще місце для установки кондиціонера

Створення комфортного мікроклімату в приміщенні – те, до чого прагне більшість. Для цього розроблені кліматичні системи. Потенційні користувачі не знають, де встановити кондиціонер так, щоб він показував максимальний функціонал, стильно виглядав в приміщенні і в цілому не заважав людині, який знаходиться в кімнаті. Через неправильне місця установки багато розчаровуються в спеціалізованій техніці. Краще спочатку проконсультуватися з фахівцем, підібрати місце монтажу і після цього купувати обладнання.

Де варто ставити спліт-систему в квартирі?

Думаючи про те, де встановити кондиціонер, рекомендується вибирати місце, яке впорається з навантаженням від ваги пристрою, має підвищену міцність і не перебуває в зоні ризику.

Рекомендовані варіанти:

  • над робочим столом;
  • над диваном або ліжком;
  • на початку приміщення.

Важливо, щоб відстань між стелею і внутрішнім модулем техніки становило мінімум 10 см. При меншому показнику повітрообмін буде некоректним.

Додатково варто подумати про заземлення розетки, наявності підвідного дроти, який буде відповідати потенційної навантаженні.

Де краще не встановлювати кліматичну техніку?

Внутрішній блок ніколи не ставиться над опалювальним устаткуванням, в приміщенні, яке переповнене високочастотними електромагнітними коливаннями, навпаки робочої зони. Це призведе до того, що користувача продує.

Як використовувати кондиціонер так, щоб не захворіти?

Багато людей не люблять користуватися кондиціонером через те, що бояться захворіти. Є пара комфортних точок монтажу, завдяки яким вдасться уникнути цих неприємних наслідків.

Для комфортного розподілу повітря по приміщенню варто встановлювати обладнання навпроти ліжка / дивана або над його узголів’ям. Тоді людини не продує, і він відчує максимальний рівень зручності. Головне правильно вибрати відстань. Якщо від користувача до кондиціонера менше двох метрів, то дискомфорт від холодного повітря гарантований.