29.07.2019

Переваги системи повітряного опалення

Повітряне опалення – це сучасний спосіб обігріву різних за габаритами приміщень, в результаті подачі нагрітого повітря. Основа всієї системи – генератор, який функціонує на газі або рідкому паливі. У списку головних компонентів такої системи є пальник і теплообмінник.

Таким чином, продукти згоряння знаходяться всередині системи і проходять через теплообмінник, який ззовні рясно обдувається повітряними потоками. За рахунок такого обміну тепла повітря здатне прогрітися до температури + 45-65 градусів. Нескладний монтаж всієї опалювальної системи є однією з важливих переваг, про які зазначено у відгуках користувачів.

Повітряне опалення: теплова економічність та мала інертність

З огляду на той факт, що паливо безпосередньо спалюється і повністю відсутній проміжний теплоносій, ККД системи повітряного опалення становить близько 94-96%. Незначна інерційність системи допомагає швидко нагріти повітря в приміщенні до оптимальної робочої температури всього за 20-30 хвилин активної роботи. Це призводить до того, що користувач не використовує пристрій протягом довгого часу, а значить – економить до 50% електроенергії та палива.

Сучасна система повітряного опалення може бути укомплектована програмованими термостатами, що відповідають за наявність “чергового режиму”: при відсутності людей в приміщенні здійснюється автоматичне зниження температурних показників. Це додаткова можливість економії – від 5% до 25% теплової енергії.

опалення будинку повітрямШвидкий процес установки

Налагодження та установка системи опалення відрізняється максимальною простотою, що є ще однією безперечною перевагою:

  • Буде потрібно встановити обігрівач в певному приміщенні або на вулиці. Другий етап – це монтаж повітряних каналів, що відповідають за подачу нагрітого повітря, а також димоходу.
  • Для установки обігрівача в приміщенні потрібно забезпечити відведення продуктів згоряння та виконати підключення теплогенератора до мережі.

Послуги майстра знадобляться в тому випадку, якщо ви жодного разу не стикалися з підключенням даної системи.

Зручність і практичність системи повітряного опалення

Такий популярний спосіб обігріву приміщень, як опалення гарячим повітрям, вважається практичним рішенням. Екологічність даного способу полягає в тому, що в повітрі відсутні продукти згоряння. Це дозволяє вдихати чисте повітря, яке не потрібно додатково фільтрувати.

Крім того, всі повітряні системи заховані в стіні. Таким чином, вони не порушують зовнішній вигляд житлових приміщень і не захаращують простір. У зимовий сезон дана конструкція не потребує регулярного технічного обслуговування, так як не замерзає навіть у найлютіші морози.

Повітряна система опалення дозволяє виконати якісне зонування кімнат. В результаті, можна підтримувати різний температурний режим в житлових приміщеннях. З огляду на той факт, що повітряні потоки вважаються контрольованими теплоносіями, для користувача не складе особливих труднощів контролювати і регулювати температуру.