04.04.2018

Як вибрати кондиціонер для вашої квартири?

Система кондиціонування приватного будинку заснована на тих же принципах, що і кондиціонування квартири. У невеликих будинках можуть використовуватися спліт-системи або мультиспліт системи з внутрішніми блоками різних типів. Для великих будинків можливе застосування мультизональних систем.

Для початку необхідно розрахувати необхідну потужність кондиціонерів, які здатні обробити повітря в приміщенні, і вибрати компанію-виробника. Виходячи з цього, підбирають конкретні моделі, які будуть встановлюватися в будинку. Далі необхідно визначити місце монтажу зовнішніх і внутрішніх блоків системи.

Основна умова – потоки повітря, що випускаються кондиціонером, не повинні бути спрямовані на місце, де люди можуть проводити тривалий час. Тому неприпустимо встановлювати кондиціонер так, щоб потоки були спрямовані на ліжко або робочий стіл.

Виробники кондиціонерів

Розрізняються за рівнем устаткування, що випускається, вартість якого залежить від популярності бренду, від країни-виробника, якості використовуваних матеріалів і процесу складання. Існує поділ кліматичної техніки на елітну і бюджетну. Але деякі виробники випускають різні серії кондиціонерів, як кажуть, на будь-який гаманець.

Система кондиціювання приватного будинку/квартири – складна система з чималою кількістю різних нюансів і робочих параметрів, які обов’язково повинні враховуватися при реалізації проекту. Перш за все, ми рекомендуємо вам ознайомитися з типовими рішеннями систем кондиціонування для будинків і квартир, представлених на нашому сайті, які дозволять вам краще орієнтуватися в даних питаннях, а також допоможуть в підборі відповідного обладнання.