Проектування систем зволоження у Львові

Відносна вологість – це вміст води в повітрі в відсотках при певній температурі. Доведено, що найбезпечнішим, з точки зору розмноження бактерій, вірусів, грибків, є рівень вологості від 35 до 50%. В зимовий період цей показник значно нижчий за норму.

Для підтримання відносної вологості в комфортних межах проектують системи зволоження повітря котрі бувають різних типів та конструкцій.

Парозволожувачі

 

Парозволожувачі зволожують повітря завдяки випаровуванню води. Такий принцип зустрічається в мобільних пристроях та в системах зволоження канального типу. Особливістю таких зволожувачів є те що для тривалої їх роботи необхідна вода високої якості. У випадку застосування канальних зволожувачів пара розсіюється у вентиляційному каналі, в котрому потік повітря насичується вологою і транспортується в експлуатоване приміщення.

Ультразвукові зволожувачі

В ультразвукових зволожувачах застосовується принцип розщеплення води ультразвуком на дрібні часточки. Всім відомі такі пристрої котрі являють собою бачок наповнений водою в котрому генерується «туман» та розпилюється довкола пристрою. Такі зволожувачі мають є найпростішими до застосування, оскільки не потребують додаткових зусиль з їх підключення. Вони ефективні в умовах обмеженого простору (однієї кімнати наприклад), коли немає значних вимог до точності заданого параметру.

 

Розпилювачі води

В розпилювачах води завдяки високому тиску воду через спеціальні сопла розпилюють в дрібнодисперсному стані (розмір крапель 5-8 мкм). Розпилена вода швидко поглинається сухим повітрям, тим самим підвищуючи його відносну вологість. Цей тип зволожувачів характеризується великою продуктивністю і використовується переважно у промисловості.

Потрібно пам’ятати, що неправильно запроектована система зволоження може спричинити низьку енергоефективність її роботи, конденсацію вологи на стінах, огороджуючих конструкціях та їх подальшому руйнуванню, появу грибків та плісняви.

ПОЛУЧИТЕ ПРОСЧЕТ ПО ВАШЕМУ ОБЪЕКТУ БЕСПЛАТНО
Отримати консультацію
    Система кондиционирования, система вентиляции, воздушное отопление - на сайте "Ярта"

    Проектування систем зволоження