• м. Львів, вул.Промислова, 27
  • +38 (032) 243-14-59
  • +38 (067) 675-59-62
  • info@yarta.com.ua

Система кондиціювання

Канальний кондиціонер

Сервісне обслуговування кондиціонерів

Встановлення кондиціонерів

Вибір кондиціонера

Система кондиціювання повітря приватного будинку– це сукупність клімат-систем, призначених для підтримування в приміщенні перманентного мікроклімату чи створення специфічних необхідних умов для життєдіяльності людини.

В таку систему можуть входити елементи контролю за температурою, очищенням, осушенням, зволоженням, вентиляцією повітря. Додатковими функціями є іонізація, очищення від дрібних частинок, усунення небажаних запахів, контроль рівню кисню та вуглекислого газу, тиску, напрямку та швидкості повітря. Компанія «ЯрТа» вже більше 10 років займається встановленням, сервісним та гарантійним обслуговуванням систем кондиціювання приватних будинків, квартир та приміщень іншого призначення, що дає нам змогу без проблем проектувати системи кондиціонування повітря будь-якого рівня складності, конфігурації та інтегрувати усі вищезазначені елементи клімат-систем як при будівництві об’єкту, так і на будь-якій стадії його експлуатації.

Важливою складовою безкомпромісної експлуатації кондиціонера є компетентний монтаж та подальша розумна експлуатація. Фахівці нашої фірми завжди проводять детальний інструктаж користувачам, відповідально відносяться до періодичного сервісного обслуговування, використовують обладнання тільки провірених світових виробників, тому навіть найперші встановлені нами системи кондиціонування Тернопіль, Львів досі справно працюють, а середній термін гарантії, що ми даємо від 20 років.

ПП «ЯрТа» офіційно співпрацює з такими світовими брендами в сфері акліматизації повітря, як Tempstar, McQuay, Carrier, Daikin, а також є сертифікованим монтажним та гарантійним представником.

      

Ми НЕ рекомендуємо користуватись послугами маловідомих виробників схожого обладнання з Китаю чи з інших країн Азії, де підробляють 90% усіх виробів спеціального призначення, які виходять з ладу за лічені роки. Це, як мінімум, може коштувати вам здоров я.

Розглянемо принцип роботи кондиціонера:

Необхідною і базовою функцією являється охолодження повітря, що здійснюється завдяки природним властивостях випаровування (тепло поглинається) та охолодження (тепло віддається) речовин. Отож, змінюючи агрегатний стан фреону, кондиціонер подає охолоджене повітря у приміщення, а надлишки тепла виділяє назовні.

Кондиціонер складається з компресора, випарника і конденсатора (два останніх з вентилятором). Відцентровий вентилятор забезпечує циркуляцію повітря і охолоджується випарником, що знаходиться всередині приміщення. Повітря з приміщення охолоджується, віддаючи тепло холодоагенту, який циркулює в замкнутому контурі. У конденсаторі тепло від холодоагенту надходить у зовнішнє повітря, газ конденсується і стає рідиною (як і раніше під високим тиском). Рідина надходить у розширювальний пристрій де пригнічується – тиск знижується і таким чином температура понижується.

Кондиціонери оснащені системами управління, можуть підтримувати постійну температуру в приміщенні, а також (в обмеженій мірі) вологість. Кондиціонер компактний пристрій, встановлений в основному на фасаді будівлі або у вікнах. Тим не менш, через значний шум, який створює компресор, було вирішено розділити блок: випарник і вентилятор утворюють внутрішній блок, і конденсатор разом з компресором – зовнішній блок. Обидва блоки з'єднані двома проводами. Це рішення дозволяє розмістити зовнішній блок за межами людського житла. Кондиціонер, розділений на дві частини, тобто внутрішній блок і зовнішній блок називається сплати кондиціонери у Львові.

Більш детальнішу інформацію пропонуємо Вам прочитати на сторінках Вікіпедії.

Щоб отримати детальну інформацію про кондиціювання приватних будинків, квартир та приміщень іншого призначення, звертайтесь до нас. Наші контакти